Vali YILDIRIM, Şenpazar’da Vatandaşlarımızla Buluştu   

 

 

Cide ilçesindeki ziyaretlerinden sonra ilçe değerlendirme toplantılarını yapmak üzere Şenpazar ilçesine giden Vali YILDIRIM ve beraberindeki heyeti, Şenpazar Kaymakamı Abdullah Kadıoğlu, Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları ile STK temsilcileri ve vatandaşlar karşıladı.

İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı’ndan ilçe hakkında birifing alan Vali YILDIRIM, ardından vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Bu ziyaretler kapsamında ilçelerimizi tanırken sadece Kaymakamımızı ve Belediye Başkanımızı makamında ziyaret etmekle yetinmeyip; yaşadığımız kentin dinamikleri olarak sizleri de yakından görmek, sizlerin de fikirlerini öğrenmek anlamında bir program icra edildiğini söyleyen Vali YILDIRIM; ihtiyaçlarınızı, sorunlarınızı birinci elden sizlerin gözüyle görmek amacıyla yapılan bu değerlendirme toplantılarının; ayrıca 2017 yatırım programlarını gerçekçi kılmak amacıyla başvurulan bir yol olduğunu ifade etti.

Toplantıda; köylerdeki yol ve içme suyu sorunu, kamu kurumlarındaki personel ihtiyacı, iş makinelerinin yenilenmesi, ilçe toplum sağlığı merkezine diş ünitesi yapılması ile ilçede 12 derslik bir lisenin yapılması konuları hakkında vatandaşlarımız sorun ve taleplerini dile getirdi.

Toplantı sonrasında Şenpazarı Kaymakamı ve Belediye Başkanı Valimize yöresel ürünlerden oluşan hediye takdiminde bulundular.

Kastamonu Valiliği/Basın


Okunma :785

 

 

enpazar Belediyesi 2014.Tm Haklar Sakldr